25
Apr
2017
Народні Костюми
У грудні 2005 року при храмі Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ) у місті Львові був створений дитячий дівочий вокально-хореографічний ансамбль «Панночка».
Завдяки самовідданій праці художнього керівника та балетмейстера ансамблю – Ігора Федака, хормейстерів – Ярослава Семотюка, Соломії та Андрія Волошиних ансамбль неодноразово займав призові місця на багатьох фестивалях. Так, у 2009 році він став лауреатом II-ї премії на фестивалі-конкурсі «Пісні незабутого краю», у 2010 році на цьому ж фестивалі, що відбувся у місті Городок Львівської області, здобув Гран-прі. Ансамбль «Панночка» у 2008-2009 роках приймав участь у фестивалях у м. Фрайбург (Німеччина) та у фестивалі духовної пісні в м. Гіжицько (Польща) у 2007 році.
Дитячий дівочий вокально-хореографічний ансамбль «Панночка».
Крім цього, ансамбль неодноразово виступав на фестивалях «Лемківська ватра» у Польщі (2006, 2007 рр.). Прекрасному співу дівчат з ансамблю «Панночка» аплодували у 2008 р. у Люрді (Франція), у Римі (Італія), у Варні (Болгарія).
Народні Костюми
Ансамбль української пісні «Наші музики»
Ансамбль української пісні «Наші музики» з міста Южне Одеської області створений у 1996 році. Керівник колективу Тетяна Вишневська та хормейстер Тетяна Чарикова доклали чималих зусиль для того, щоб колективу у 2001 році було присвоєне почесне звання «народний». У репертуарі ансамблю «Наші музики» як українські народні пісні, так і естрадні та сучасні твори. Колектив неодноразово ставав переможцем у різних конкурсах, брав участь у міжнародних фестивалях: «Космополіс» Греція, «Пловдив» Болгарія, «Вінок дружби» м. Бобруйск (Білорусь), «Куяльник» м. Одеса, «Калинове літо на Дніпрі» тощо.
Народні Костюми
Зразковий ансамбль хореографічних мініатюр «Жарт» Криворізького палацу культури Північного комбінату вже 24 роки радує своїх шанувальників своєю творчістю. За ці роки художній колектив став відомий не лише у своєму регіоні, а й далеко за його межами. Ансамбль «Жарт» є лауреатом конкурсів та фестивалів різних рівнів: від міських та обласних, до всеукраїнських і міжнародних. Велика частка заслуг цих перемог належить хореографу, керівнику колективу Галині Кусь. Народний жанр – основний напрямок діяльності колектива, в якому поєднуються як чудовий український гумор, так і лірика.
Народні Костюми
Палац Культури Алчевського металургійного комбінату «Металург» на сьогоднішній день – один з найбільших культурних центрів Луганщини. У стінах цієї прекрасної будівлі щорічно проводиться понад 150 різноманітних культурних заходів, конкурсів, концертів, фестивалів, творчих зустрічей з відомими артистами. У ДК «Металург» займаються у різних гуртках і танцювальних колективах самодіяльної народної творчості більше 800 осіб. Ансамблі народного танцю «Металург», «Юний металлург», ансамбль сучасного бального танцю «Імпульс», а також зовсім молоді колективи – клуб східного танцю «Лотос» та ансамбль вокалістів Алчевського Будинку культури сьогодні відомі далеко за межами регіону.