Створення народних і сценічних костюмів
м. Львів, вул. Смаль-Стоцького 1, офіс 212
svitlyachok.office@gmail.com
19 May 2016
Ansambl-Pannochka-Kotilasja-pisanka1-800x600

Народні Костюми

У грудні 2005 року при храмі Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ) у місті Львові був створений дитячий дівочий вокально-хореографічний ансамбль «Панночка».

Завдяки самовідданій праці художнього керівника та балетмейстера ансамблю – Ігора Федака, хормейстерів – Ярослава Семотюка, Соломії та Андрія Волошиних ансамбль неодноразово займав призові місця на багатьох фестивалях. Так, у 2009 році він став лауреатом II-ї премії на фестивалі-конкурсі «Пісні незабутого краю», у 2010 році на цьому ж фестивалі, що відбувся у місті Городок Львівської області, здобув Гран-прі. Ансамбль «Панночка» у 2008-2009 роках приймав участь у фестивалях у м. Фрайбург (Німеччина) та у фестивалі духовної пісні в м. Гіжицько (Польща) у 2007 році.

Дитячий дівочий вокально-хореографічний ансамбль «Панночка».

Крім цього, ансамбль неодноразово виступав на фестивалях «Лемківська ватра» у Польщі (2006, 2007 рр.). Прекрасному співу дівчат з ансамблю «Панночка» аплодували у 2008 р. у Люрді (Франція), у Римі (Італія), у Варні (Болгарія).

19 May 2016
ansambl-pannochka-800x600

Народні Костюми

Ансамбль української пісні «Наші музики»
Ансамбль української пісні «Наші музики» з міста Южне Одеської області створений у 1996 році. Керівник колективу Тетяна Вишневська та хормейстер Тетяна Чарикова доклали чималих зусиль для того, щоб колективу у 2001 році було присвоєне почесне звання «народний». У репертуарі ансамблю «Наші музики» як українські народні пісні, так і естрадні та сучасні твори. Колектив неодноразово ставав переможцем у різних конкурсах, брав участь у міжнародних фестивалях: «Космополіс» Греція, «Пловдив» Болгарія, «Вінок дружби» м. Бобруйск (Білорусь), «Куяльник» м. Одеса, «Калинове літо на Дніпрі» тощо.

19 May 2016
metalurga-265-800x600

Народні Костюми

Палац Культури Алчевського металургійного комбінату «Металург» на сьогоднішній день – один з найбільших культурних центрів Луганщини. У стінах цієї прекрасної будівлі щорічно проводиться понад 150 різноманітних культурних заходів, конкурсів, концертів, фестивалів, творчих зустрічей з відомими артистами. У ДК «Металург» займаються у різних гуртках і танцювальних колективах самодіяльної народної творчості більше 800 осіб. Ансамблі народного танцю «Металург», «Юний металлург», ансамбль сучасного бального танцю «Імпульс», а також зовсім молоді колективи – клуб східного танцю «Лотос» та ансамбль вокалістів Алчевського Будинку культури сьогодні відомі далеко за межами регіону.

19 May 2016
IMG_3808-800x600

Народні Костюми

Зразковий ансамбль хореографічних мініатюр «Жарт» Криворізького палацу культури Північного комбінату вже 24 роки радує своїх шанувальників своєю творчістю. За ці роки художній колектив став відомий не лише у своєму регіоні, а й далеко за його межами. Ансамбль «Жарт» є лауреатом конкурсів та фестивалів різних рівнів: від міських та обласних, до всеукраїнських і міжнародних. Велика частка заслуг цих перемог належить хореографу, керівнику колективу Галині Кусь. Народний жанр – основний напрямок діяльності колектива, в якому поєднуються як чудовий український гумор, так і лірика.